מחקר וניתוח

ראשית, אנו לומדים את צרכיו הייחודים, מטרות ושאיפות של הלקוח, מאפיינים את המגמות שבהם הלקוח פועל בשוק, מנתחים את הצרכים של לקוחות קיימים ופוטנציאלים שרוצים להגיע ולהניע לפעולה, לומדים על מתחרים בשוק, ולבסוף – לגבש הצלחה בשיווק באסטרטגיה עסקית של הפרויקט.

חוויית משתמש & ממשק משתמש


אנו נתכנן ונאפיין את ממשקי המשתמש לתגובה מרבית אפשרית על ידי קהל היעד הרצוי שישרתו את המטרות שהצבנו.
המומחים שלנו יעצבו את הפרוייקט הסופי עבורך, תוך שימת דגש על מקצועיות ואיכות ברמה גבוהה ומוקפדת. אצלנו קוראים לזה פיקסל פרפקט.

פתרונות רספונסיבים


אנו מציעים חבילה שמתאימה לכל אחד. פתרון מושלם למקסם לקוחות פוטנציאלים. עיצוב רספונסיבי הוא העתיד. בקצרה, זה פיתוח אתר אינטרנט ברמה מאוד גבוהה, כאשר הצפייה באתר יכולה להעשות באמצעות כל כלי. מה הכוונה? לאו דווקא מחשב שולחני/נייד, אלא גם מכשיר סלולרי כדוגמת סמארטפון אייפון, אנדרואיד, טאבלט וכדומה. האתר שלך יראה בצורה מושלמת בכל מכשיר ובכך תביא לידי ביטוי את מיקסום הרווחים מהעסק שלך!

אפליקציות מובייל


GLEV8 מומחים בפיתוח ועיצוב אפליקציות מובייל עם תשוקה אמיתית להצלחה.
עם הנסיון והיכולות שלנו אנו נספק לך את הפתרון הטוב ביותר עבור אפליקציות מובייל בין אם זה iOS, אנדרואיד, ועוד.

קידום אתרים


With GLEV8 marketing solution you can get more clients, more visitors, high ranking and finally more money$$$.
Our SEO Experts will investigate your product competitors, your needs, budget and will provide you tailor-made solution which will increase your revenue! Guaranteed.

תכנות אתרים


Our development team will give you high-end solution for any kind. Using the newest technology, innovation, will reach our and your goals!

רשת חברתית


We at GLEV8 provides social solutions. run a campaign over facebook or youtube, lunch an ecommerce shop in facebook easily, run a competition over the social network to gain even more potential customers. a whole world can be on your hands.